Ще два волинські герої-танкісти отримали планшети від Благодійного фонду «Волинь-2014»

   Ще два волинські герої-танкісти 51-ї окремої механізованої бригади отримали планшети від Благодійного фонду «Волинь-2014». Сьогодні меценати вручили подарунки лучанину Андрію Мудрику та жителю Старої Вижівки Миколі Тишику. Тож тепер весь екіпаж танка Т-64 має сучасні засоби комунікації, адже напередодні такий же подарунок благодійники вручили Олександру Пугачу.

   Оператор-навідник бойової машини Андрій Мудрик пригадує, що хлопцям просто пощастило залишитись живими в нерівному бою з сепаратистами та російськими військовими. «Коли противники на чотирьох танках розбили наш блок-пост, то подумали, що перемогли. Вони не знали, що у нас був схований танк. Бойової машиною ми їх різко атакували і загнали в болото. В той час всі обставини склались на нашу користь і ми перемогли в бою», - розповів боєць.

   Хлопці кажуть, що перемогти ворога їм допомогли навики, які вони здобули під час служіння в лавах Збройних сил України та якісна підготовка на рівненському полігоні, напередодні дислокації в зону проведення антитерористичної операції.  

   Нині Андрій Мудрик проходить курс реабілітації в Луцькому військовому госпіталі. Каже, ночі проведенні під відкритим небом дають про себе знати. Тим часом Микола Тишик розповідає про військові дії учням  Старовижівської школи.  

   Хлопці подякували меценатам Благодійного фонду «Волинь-2014» за наданий подарунок. Вони сподіваються, що планшетами користуватимуться лише задля потреб та розваг в мирний час, тому що війна набридла і чекають на її завершення. 

25.09.2014