Від щирого серця вітаємо Вас із Новорічними та Різдвяними святами!

У час, коли в Україні продовжується збройна боротьба за територіальну цілісність та незалежність нашої держави, коли сотні волинян у складі військових формувань виконують свій військовий обов’язок на фронтах неоголошеної війни, а тисячі наших співгромадян надають солдатам усіляку допомогу та зігрівають теплом родини вимушених переселенців із Криму та Донбасу, Благодійний фонд «Волинь-2014» продовжує свою роботу, аби пришвидшити нашу спільну перемогу та повернути довгожданий мир у кожну родину.
За короткий проміжок часу нам самостійно вдалося реалізувати багато корисних справ. Відновлено десятки одиниць військової техніки, котра вже виконує завдання на передовій. Забезпечено обмундируванням, спеціальним оснащенням та транспортом сотні військовослужбовців, які успішно протистоять сепаратистам і бойовикам у зоні бойових дій. Надано матеріальну допомогу сім’ям учасників АТО, які її потребують у першу чергу. Придбано чи відремонтовано житло для родин, котрі втратили своїх годувальників. Забезпечено сучасним обладнанням медичні установи, де лікуються поранені військовослужбовці…
Ми не рахуємося з часом, необхідним для цієї роботи. Ми не економимо коштів, які потрібні для інших цілей у мирний час. Ми не займаємося популізмом, бо вже й так користуємося повагою серед волинян. Ми – учасники Благодійного фонду «Волинь-2014» та десятки наших добровільних помічників – у цей доленосний для всієї України та кожного її громадянина час допомагаємо нашому народові захистити наші європейські устремління та відстояти право жити та працювати на рідній землі. Ми це здійснюємо та будемо продовжувати робити з відкритим серцем, чистим сумлінням та щирими патріотичними почуттями.
Щастя Вам, дорогі земляки, здоров’я, довголіття та миру! Нехай 2015-ий рік буде кращим!

01.01.2015