Благодійники передали третьому запасному батальйону ДУК «Правий сектор» позашляховик Mitsubishi L200

   Позашляховик Mitsubishi L200 сьогодні передав Благодійний фонд «Волинь-2014» представникам третього запасного батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор». Ключі від автомобіля військовим добровольцям вручив член правління Фонду, генеральний директор АТ «СКФ Україна» Володимир Цибульський. Він зауважив, що загалом цьому батальйону благодійники надали матеріально-технічної допомоги на загальну суму понад 220 тисяч гривень, а всього на потреби АТО витрачено чотири мільйони гривень.  

   «Ми й надалі будемо продовжувати допомагати українським військовим, поки не переможемо ворога та не виженемо його з нашої землі», - сказав Володимир Цибульський.

   У свою чергу, командир третього запасного батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Устим подякував благодійникам за придбаний автомобіль. «Коли ми звернулися в Фонд, то зауважили, що машина повинна бути в хорошому технічному стані, адже на передовій немає можливості її ремонтувати. А були випадки, коли волонтери купували машину для потреб військових, а вона не могла навіть доїхати на Схід. Благодійний фонд «Волинь-2014» пішов нам на зустріч і виділив кошти, а ми закупили необхідний нам автомобіль».

29.12.2014