На благодійному фестивалі Волинська агрофірма зібрала на потреби українських військових понад 110 тисяч гривень

   13 грудня на території підприємства «Волинь-Зерно-Продукт» відбувся благодійний фестиваль на підтримку військовослужбовців, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції. На Андріївські вечорниці до відомих волинських аграріїв завітали партнери компанії, представники Благодійного фонду «Волинь-2014», військові та усі небайдужі патріоти України.

   Прилавки святкового ярмарку були переповненні, адже кожне дочірнє підприємство ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» презентували власну продукцію. Хтось торгував м’ясом та ковбасами, хтось борошном та цукром. Наймолодших гостей свята розважали аніматори, а дорослих колектив «Любо», барабанщики та кавер-гурт «The Seven». Кожен гість фестивалю мав змогу сфотографуватися з чарівними циганками, скуштувати смачний куліш, приміряти військову амуніцію та зброю. Усі виручені від реалізованої продукції та розваг кошти, а це – понад 110 тисяч гривень, підуть на потреби українських військових, які нині перебувають в зоні проведення антитерористичної операції.

   Господар свята, керівник підприємства «Волинь-Зерно-Продукт» Євген Дудка розповів, що нинішні Андріївські вечорниці суттєво відрізняються від попередніх. «Як правило – це переповнений драмтеатр. Але цього року ми вирішили провести свято у вигляді благодійного фестивалю, а усі зібрані кошти перерахувати на потреби українським військовим. Весь наш колектив, всі наші друзі-партнери сьогодні ярмаркують, а значить – допомагають нашим хлопцям, які воюють», - зауважив він.

   Євген Дудка не лише вмілий керівник потужного підприємства, але й відомий меценат, адже є заступником голови правління Благодійного фонду «Волинь-2014». Це на святі підтвердили військовослужбовці та представники добровольчих батальйонів, які неодноразово отримували матеріальну допомогу від Фонду.  

   Ярмаркував цього дня й голова правління Благодійного фонду «Волинь-2014» Петро Пилипюк. Він та Євген Дудка оголосили подяки працівникам ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт», які допомагали ремонтувати військову техніку.

   Петро Пилипюк привітав колектив компанії «Волинь-Зерно-Продукт» з організованим фестивалем та зазначив, що фірма робить великий вклад в економіку і, як результат, в оборону України.

15.12.2014