Ще 80 бійців 14 ОМБР отримали зимове взуття від волинських меценатів

   Сьогодні представники Благодійного фонду «Волинь-2014» надали чергову матеріальну допомогу бійцям 14 окремої механізованої бригади. У військову частину А 2331 Володимира-Волинського меценати привезли 80 пар зимових берців, теплих чобіт, балаклав та рукавиць.

   За словами виконуючого обов’язки виконавчого директора Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимира Кривовича, це не перша допомога військовослужбовцям 14 ОМБР. Фундатори виділяють кошти на допомогу українській армії, а волонтери завозять придбане майно на передову чи у військові частини.

   «Здебільшого ми працюємо безпосередньо з конкретними підрозділами Збройних Сил України та намагаємося тримати контакти з бійцями. Минулого тижня ми завозили теплий одяг та взуття бійцям 14 ОМБР на рівненський полігон. Сьогодні приїхали на місце постійної дислокації бригади, адже ми й надалі допомагатимемо їм, тому що солдати потребують нашої допомоги», - сказав благодійник.

   Офіцер відділення по роботі з особовим складом 14 окремої механізованої бригади Олександр Данилюк подякував благодійникам за надану матеріальну допомогу. Каже, теплі речі нині дуже потрібні військовослужбовцям. І додає: «Якщо буде сильна українська армія, то сильною буде й наша держава». 

09.12.2014