Волинські волонтери відвідали бійців 14 окремої механізованої бригади на Рівненському полігоні

   Сьогодні представники Благодійного фонду «Волинь-2014», загону волонтерів «Гонта» та Луцького штабу «Автомайдан України» відвідали військовослужбовців 14 окремої механізованої бригади, які нині перебувають в Рівненському навчальному центрі.   

   На військовий полігон волинські меценати привезли 208 комплектів термобілизни та понад 400 пар теплих шкарпеток, а волонтери – 8 радіостанцій.

   Заступник виконавчого директора Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимир Кривович розповів, що сума придбаного товару становить 50 тисяч гривень. «Це – не перша і не остання допомога від волинських меценатів. Зараз на Фонді є декілька заявок на придбання теплого одягу та взуття. Однак ми зустрічаємося з такою проблемою, як невизначеність, що надасть солдатам держава. Раніше ми купували бронежилети, а виявлялося, що вони вже були у військовослужбовців. Таку ж несистемність роботи з боку держави ми бачимо й зараз, коли волонтери купують певні речі, а виявляється, що вони вже придбані. У зв’язку з цим, ми намагаємося надавати солдатам ті речі, які не зможе виділити держава».

   Втім, не завжди все полягає у сумі придбаного товару, а в бажанні знайти речі та вийти на зв'язок з підприємцями, які реалізують їх за доступними цінами.

   Володимир Кривович також повідомив, що сьогодні найбільше проблем виникає з придбанням термобілизни для військовослужбовців. Він пояснює це тим, що в стандартах української армії такого поняття як термобілизна наразі не існує.

   Керівник Луцького штабу ГО «Автомайдан України» Олег Бондарук, який забезпечив транспортування придбаних речей, повідомив, що сьогодні вперше побував на Рівненському полігоні. Каже, у волонтерів налагоджений тісний зв'язок із військовими, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції, куди щотижня доставляють усе необхідне: одяг, взяття, продукти харчування, медикаменти.

   Військовослужбовці, які отримали «посилку», в один голос дякували благодійникам та волонтерам за надану допомогу. Кажуть, що ці речі вкрай потрібні для бійців, адже холод не дає змоги на повну використовувати потенціал військових. В той час, як зігрітий солдат – краще виконує поставлені завдання. 

28.11.2014