Завод «SKF Україна» подарував дітям луцьких героїв приємні спогади та солодощі

   Діти луцьких героїв, які загинули в ході проведення Антитерористичної операції повернулись із подорожей до Львова, Трускавця та Республіки Польща. Такий щедрий подарунок до Дня Святого Миколая їм влаштувало керівництво підшипникового заводу «SKF Україна» та Благодійний фонд «Волинь-2014». Аби поділитися враженнями та висловити слова вдячності, сьогодні вони зустрілись з керівником даного підприємства та фундатором Фонду Володимиром Цибульським.

   Він привітав гостей та зазначив, що зустріч влаштували на заводі для того, щоб діти та їх мами змогли більше дізнатися про діяльність ПрАТ «SKF Україна» та ознайомилися з його роботою.

   «Наше підприємство особливе, адже скрізь, де є рух, де є якісь механізми, що здатні рухатися, скрізь потрібні підшипники, котрі ми виробляємо», – сказав Володимир Цибульський. Та продовжив: «SKF» не просто поставляє продукцію, а надає знання, озброює світ знаннями. У рік ми реалізуємо продукцію на суму близько 2 мільярда гривень, із яких 350 мільйонів ми сплачуємо державі у вигляді податків. Але як соціально-відповідальна компанія ми виявляємо інтерес не тільки до своїх працівників, а й до місцевої громади, тому приділяємо значну увагу благодійній діяльності. Цьогоріч на такі справи ми спрямували 1,7 мільйона гривень».

   Компанія «SKF Україна», ось уже три з половиною роки опікується турботою про дітей з Луцька, чиї батьки загинули на Сході України, захищаючи свободу і незалежність нашої держави. В минулі роки підшипниковий завод дарував цим діткам планшети і велосипеди, а на нинішнього Миколая цікаві і пізнавальні подорожі.

    «Із багатьма дітками ми зустрічалися перед 1 вересня, допомагали їм збиратися до школи. Потім довго радилися стосовно того, які їм зробити подарунки до дня Святого Миколая, у результаті вирішити закупити путівки», - зазначив Володимир Цибульський.

   У Польщі діти відвідали крейдяні печери в Хелмі, а також Парк Юрського Періоду, резиденцію Святого Миколая та палац Снігової королеви у Замості. Про це розповіла начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліна Галан, демонструючи світлини, на яких зображені щасливі діти під час закордонної екскурсії.

   У Трускавці хлопчики та дівчатка побували в дельфінарії, а у Львові – в цирку та шоколадниці.

   Опісля емоційних розповідей юних туристів та частування солодощами, усі дівчата та хлопці отримали з рук Володимира Цибульського пам’ятні світлини, диски з усіма фотографіями, які були зроблені під час подорожі та солодкі подарунки.

 Фото - ІА "Волинські новини"

26.12.2017