Сьогодні Благодійний фонд «Волинь-2014» відзначає третю річницю своєї діяльності

   Сьогодні Благодійний фонд «Волинь-2014» відзначає третю річницю своєї діяльності. За цей час нам вдалося надати матеріальної та гуманітарної допомоги українським військовослужбовцям-атошникам та їх родинам на загальну суму понад 40 мільйонів гривень. Все це відбувалося і відбувається безпосередньо «з рук в руки», адже благодійники працюють «без посередників». Працівники виконавчої дирекції, отримуючи звернення про допомогу,  перевіряють та особисто контактують з керівниками різноманітних підрозділів збройних формувань.

   Окрім того, автопарк українських військових, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції, поповнився 40-ка позашляховиками та вантажівками, які Благодійний фонд «Волинь-2014» закупив та передав для виконання ними бойових завдань.

   За три роки діяльності Фонд налагодив і тісну міжнародну співпрацю. Про нас знають та говорять в Польщі, Данії, Швеції, Німеччині, Австралії та інших країнах світу.

   Зупинятися на досягнутому благодійна організація не збирається. Нині, за сприяння Фонду, у місті Волноваха Донецької області відбувається будівництво храму Святого Миколая. В планах також реалізація низки інших проектів.

   Виконавча дирекція висловлює слова вдячності усім фундаторам Благодійного фонду «Волинь-2014» за постійну допомогу українським воїнам, які боронять нашу державу від ворога на Сході, допомагають родинам загиблих Героїв та підтримують тих, хто отримав важкі поранення в боях за територіальну цілість України. 

02.09.2017