Благодійний фонд «Волинь-2014» закупив «Світязю» бронеавтомобіль

   Сьогодні Благодійний фонд «Волинь-2014» для потреб роти міліції особливого призначення «Світязь» УМВС України у Волинській області передав броньований автомобіль «Мercedes-benz» 709 D. Інкасаторський бус був придбаний в Німеччині, де слугував для перевезення коштів та дорогоцінних металів.

   Волинські меценати його переобладнали на ТзОВ «Волинь-зерно-продукт»: встановили крісла на 13 посадочних місць, наварили захист на колеса та радіатор, а також вмотували пічку для підігріву салону та підвіску для ношів.

   Член правління Фонду, керівник ТзОВ «П’ятидні» Валерій Діброва вручив ключі та документи від автомобіля командиру роти «Світязь» Олександру Фацевичу. Він зауважив, що правоохоронці, воюючи на Сході України, виборюють свободу та незалежність нашої держави від внутрішніх та зовнішніх ворогів.

   Валерій Діброва побажав «Світязю» успішно виконати усі поставлені завдання та із збереженням життя кожного бійця повернутися на Волинь.  «Ми вас чекаємо, цінимо та любимо. Нехай вас оберігає цей автомобіль та нехай вас оберігає Бог», - зазначив він.  

   У свою чергу командир роти міліції особливого призначення «Світязь» УМВС України у Волинській області Олександр Фацевич подякував за такий подарунок та повідомив, що що даний бронеавтомобіль має найвищий ступінь захисту. «Він не захистить нас від протитанкових гранатометів, але збереже життя бійців від осколків та автоматичної зброї. Основна задача цієї машини не приймати участь в бойових діях, а довезти особовий склад на вогневий рубів чи блок пост», - сказав командир.

   «Благодійний фонд «Волинь-2014» не вперше допомагає нашому підрозділу, - розповів начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига. - Впродовж останнього місяця меценати надали «Світязю» серйозну допомогу: закупили автомобіль, профінансували закупівлю форми, а також виділили гроші хлопцям, які готуються їхати на Схід. Їхня допомога є дуже суттєвою, тому що на даний час, ситуація з матеріальним забезпеченням та фінансуванням є важкою».

   На завершення Валерій Діброва зауважив, що Благодійний фонд «Волинь-2014» і надалі буде підтримувати українське військо. Він закликав до співпраці волинських бізнесменів, які мають значні фінансові можливості акумулювати кошти у фонд та надавати допомогу тим, хто її потребує.

13.11.2014