Волинський бізнес прибрав парк імені 900-річчя Луцька

   Сьогодні понад півтисячі людей, здебільшого працівники потужних волинських підприємств, зібралися на толоку в парку імені 900-річчя Луцька. Другий рік поспіль лучани, які працюють на СП ТОВ "Модерн-Експо", ТМ "Дмитрук", ТОВ "Волинь-Зерно-Продукт" (ТМ "ВІЛІЯ"), салоні краси "Аріадна" спільно з Благодійними фондами «Волинь-2014» та «Дізар» влаштували масове прибирання в одному з кращих зелених зон обласного центру. Цього разу до толоки долучилися й діти.

   Керівники підприємств «Модерн-Експо» та «Волинь-Зерно-Продукт» (ТМ «Вілія») Петро Пилипюк та Євген Дудка завжди зі своїми колективами. Що й довели сьогодні.

   «Як бачите, у нас тут багато дітей. Це була геніальна ідея – придумати для малюків розважальну програму, щоб їхні батьки змогли приєднатися до толоки. Дітям з дитинства потрібно пояснювати, що чисто там, де не смітять. Важливо відмітити, що ми не єдині беремо у цьому участь. Разом з нами працюють наші друзі: "Волинь-Зерно-Продукт" надало потужну техніку, вони працюють з деревами, їхній керівник Євген Дудка зараз на території школи №18 допомагає наводити порядок, знову нас всіх безкоштовно годує "Дмитрук". Потрібно віддати належне Петру Нестеруку, він вдруге до нас приєднався. Звісно, що депутати люблять влаштовувати показуху, але не в цьому випадку: там працює і він, і його сім'я, жителі його округу", – розповів Петро Пилипюк.

   Левову частку робочих рук надав соціально відповідальний бізнес – компанія «Модерн-Експо». Ті, хто не зміг долучитися сьогодні – працювали в парку раніше – в позаробочий час.

   «Якщо ми почнемо жити за принципом «не питай, що Україна зробила для тебе, а що ти зробив для України», то ми дійсно будемо жити краще і збудуємо європейську Україну»,- зауважив Петро Пилипюк.

   Майже 100 дітей працівників волинських підприємств сьогодні були в парку. Вони допомагали батькам, а наймолодших розділили на 10 груп для занять з аніматорами.

   За словами людей, які наводили в парку лад, толока вдалася: хтось загрібав опале восени листя, хтось розчищав річку Сапалаївку, хтось зрізав старі сухі дерева, хтось встановлював нові лави та смітники. Задоволення отримали всі, адже по завершенні толоки на них чекав смачний обід від ТМ «Дмитрук».

 

01.04.2017