Президента Люблінського Клубу Бізнесу Агнєшку Гоншьор-Мазур нагороджено медаллю за підтримку волинських військовослужбовців

   Вже вкотре представники Благодійного фонду «Волинь-2014» навідуються до оселі волинського військовослужбовця Віталія Гарбара. Разом з дружиною Наталією вони в Ковелі виховують чотирьох дітей.

   5 серпня 2014 року Віталія призвали на службу в одну з частин Львівської області, а вже наприкінці жовтня того ж року відправили у зону проведення антитерористичної операції. На початку грудня 2014-го в бійця різко піднялась температура. Як виявилось пізніше, Віталій «заробив» цукровий діабет. Він почав швидко втрачати вагу тіла. При зрості 180 сантиметрів, важив 38 кілограмів. Лише завдяки сприянню своєї дружини Наталії та допомозі волонтерів і благодійників він зумів хоч трохи поправити своє здоров’я, хоча й став інвалідом ІІІ групи.

   Цього разу до обійстя Гарбарів разом з волинськими благодійниками завітала й Президент Люблінського Клубу Бізнесу Агнєшка Гоншьор-Мазур. Дітям вони привезли подарунки, а для потреб сім’ї – запас продуктів харчування, які в Любліні зібрали представники Клубу, який вона очолює.

   Опісля, в Луцьку вони відвідали родину Кравчуків, яка має польське коріння. Батьки Володимир з Наталією виховують четверо дітей різного віку, серед яких 12-ти річна Світлана, яка має захворювання дитячого-церебрального паралічу. Цій родині благодійники також привезли гостинці.

   Виконавчий директор Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимир Кривович подякував Агнєшці Гоншьор-Мазур за підтримку родин волинських військовослужбовців та вручив їй медаль «За оборону рідної держави», якою можуть бути нагороджені громадяни іншої держави.

17.02.2017