В Крупі відбулась арт-зустріч школярів з порушенням зору з відомими письменниками

   В перший день зими в селі Крупа Луцького району відбулась арт-зустріч школярів Навчально-реабілітаційного центру з порушенням зору із видатними українськими письменниками Володимиром Лисом та Надією Гуменюк (Лис). Вони є авторами відомих книг для дітей та дорослих з історії України і Волині зокрема, таких, як: "Таємниця Княжої гори", "Ярославів Вал", "Білий вовк на Чорному шляху", "Янгол у сірому"; "Камінь посеред саду", "Острів Сильвестра", "Століття Якова", "Соло для Соломії" тощо.

   Головною подією заходу стала третя презентація повісті Надії Гуменюк «Літо з амазонками». Її надруковано для незрячих дітлахів середнього віку студією друку шрифтом Брайля «Braille Studio» спільно з ПрАТ «Волинська обласна друкарня».

   Керівник Волинського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук розповів, що невдовзі вийдуть у світ підготовлені «Braille Studio» сучасні книжки – збірка про волонтерство і добро, яку упорядкувала Ірена Карпа, «Волонтери. Мобілізація добра» та дитяча книжечка «Івасикове Різдво» Мар’яни Качмар (Фляк).

   Нагадаємо, що обладнання для «Braille Studio» придбали волинські благодійники Петро Пилипюк та Тетяна Єремеєва.

   Завітали до дітлахів і представники Благодійного фонду «Волинь-2014». Вони привезли школярам необхідне канцелярське приладдя. 

 

01.12.2016