Виконавчий директор БФ «Волинь-2014» взяв участь в «Днях Східного партнерства» у Брюселі

   З 8 по 10 листопада в Брюсселі вже втретє відбулось засідання програми "День Східного партнерства». Участь у його роботі взяли представники Європарламенту Markku Markkula, Гейді Гаутала, Peter Soundergaard, Міністр закордонних справ Польщі, маршалок Люблінського воєводства Славомір Сосновський та амбасадори України, Білорусі, Вірменії, Азербайджану, Грузії та Молдови. Учасники підбили підсумки зробленого та обговорили плани співпраці з країнами Східного партнерства.

   Основними питаннями при обговоренні була співпраця у сфері державного будівництва та верховенства права в умовах зовнішніх викликів, розширення гуманітарної допомоги, безпеки та міжнародних зв’язків, підвищення рівня мобільності та посилення контактів між людьми.

   Вирішення конфліктів у регіоні та гуманітарна криза на Сході України була ключовою та найбільш «гарячою» темою зустрічі. Дискусія супроводжувалася виставкою фотографій, що представляють ініціативу Люблінської гуманітарної допомоги і сприяють розвитку в рамках програми «Разом з Україною», а також наводилися приклади реалізації надання допомоги для внутрішньо переміщених осіб у Волинській, Львівській, Дніпропетровській та Харківській областях. В дискусії взяли участь виконавчий директор Благодійної організації Благодійний фонд «Волинь-2014» Володимир Кривович, Prezes Modern-Expo S.A голова програми «Разом з Україною" Богдан Лукасік і члени Ради програми: священик Стефан Батрух - президент «Фундації духовної культури пограниччя», Міхал Вуйчик - президент Фундації «Новий Став», координатор Програми Марта Драбчук і директор транскордонних програм Фонду Боруссії Ева Романовська.

   Підсумком зустрічі стало напрацювання нових моделей допомоги постраждалим в наслідок військових дій на Сході України.

12.11.2016