З поверненням додому, хлопці!

   11 липня 2016р.  керівництво АТ «СКФ Україна» (публічне) гідно привітало п’ятьох своїх працівників, які на Сході боронили незалежність України, а нині є демобілізованими четвертої хвилі.

    “Гарні традиції не старіють” – такими словами розпочав офіційну зустріч Генеральний директор підприємства, Володимир Цибульський, зазначивши, що в колективі започаткували традицію – коли працівники, які були в зоні проведення АТО, повертається на підприємство, то їх чекає гідна подяка.

   Від імені всього підприємства було озвучено подяку цим чоловікам, вручено медалі та цінні подарунки, здебільшого побутова та електронна техніка.

   Крім того, вони можуть розраховувати на значну фінансову допомогу на санаторно-курортне лікування, покращення житлових умов чи для інших особистих потреб. Керівництво АТ «СКФ Україна» (публічне) запевнило, що хлопці завжди можуть розраховувати на підтримку підприємства.

    На зустрічі також був присутній військовий комісар Луцького об’єднаного міського військкомату, Василь Худик, який вручив хлопцям медаль учасника АТО.

 

 

Демобілізовані учасники АТО, в свою чергу, подякували керівництву та всім працівникам за підтримку та допомогу . Нагадуємо, що працівники підприємтва зібрали близько 170 тис.грн. на закупівлю уніформи, взуття, обладнання та інших необхідних речей.

 

На завершення зустрічі Володимир Цибульський висловив вдячність за відвагу, героїзм та відданість Батьківщині. Він наголосив, що ці люди перебували у важких умовах для того, щоб захистити фундаментальні цінності України, за що кожен в Україні безмежно вдячний.

12.07.2016