В обласному центрі Волині соціально-відповідальний бізнес прибирає парк ім.. 900-річчя Луцька

   Близько тисячі людей та два десятки потужної техніки сьогодні з самого ранку працюють в парку імені 900-річчя Луцька. Працівники СП ТОВ «Модерн-Експо» та ТзОВ «Волинь-зерно-продукт» влаштували в парку толоку: прибирають територію, чистять береги річки Сапалаївка, висаджують зелені насадження, встановлюють лави та смітники. 

   Також до масового прибирання долучилися представники дирекції ТМ «Дмитрук» та Центр хірургії ока професора Загурського на чолі з Тетяною Єремеєвою, ГО «Квітка Полісся» за підтримки Благодійного фонду Петра Нестерука «Дізар», а також працівники апарату Луцької міської ради.

   За словами генерального директора СП ТОВ «Модерн-Експо» та голови правління БФ «Волинь-2014» Петра Пилипюка зазначив, що сьогодні його компанія налічує дві тисячі людей, які живуть і працюють в стилі «GO MODERN». «Це означає не тільки виготовляти якісну та інноваційну продукцію, а й бути патріотом свого міста та своєї країни. Наш колектив проявив ініціативу прийняти участь в толоці. Більше того ми захотіли прибрати саме цей парк. Він дуже гарний, але нажаль не в тому стані, щоб говорити, що ми європейці. Дуже приємно, що нашу ініціативу підтримали наші друзі та колеги з фірми «Волинь-зерно-продукт». Долучилися також інші підприємці. Це говорить про те, що сьогодні варто всім людям зрозуміти, що ми не можемо сидіти і чекати коли наступить тут Європа. Просто треба брати і родити її самому. Сьогодні ми показуємо гарний приклад, тому я сподіваюся, що цю ініціативу будуть підтримувати інші. Окрім того, ще варто додати, що  бізнес не повинен думати тільки за гроші, а й бути соціально-відповідальним», - зазначив Петро Пилипюк.   

   По завершенню толоки, усіх бажаючих працівники ТМ «Дмитрук» пригощали смаколиками. 

   Фото з толоки можна побачити тут.

    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.981860015185229.1073741832.720541164650450&type=3

16.04.2016