Команда «Волонтери - БФ «Волинь-2014» - срібний призер Міжнародного турніру «Кубок пам’яті Бориса Клімчука» з футзалу

   Команда «Волонтери - БФ «Волинь-2014» - срібний призер відкритого Міжнародного турніру «Кубок пам’яті Бориса Клімчука» з футзалу. Участь у змаганнях взяли представники України, Литви та Білорусі – загалом п’ять команд. Окрім «Волонтери - БФ «Волинь-2014», Луцьк на майданчику обласної дитячо-юнацької спортивної школи презентували збірні засобів масової інформації Луцька та Луцької міської ради.

   У першій зустрічі «Волонтери – БФ «Волинь-2014» обіграли команду Луцької міської ради з рахунком 2-0. У наступному матчі їх очікував серйозніший суперник – команда «Гольф-Стрім» з Білорусі, яка була укомплектована з колишніх професійних футболістів. Напруга на паркеті трималася до останньої секунди матчу. В результаті перемогу здобули білоруси з рахунком 3-2.

   У двох наступних матчах волонтери почерзі обіграли Луцьких журналістів 4-0 та команду «Пресас» з Литви 1-0 і, таким чином, забезпечили собі друге місце.

   На «Кубку пам’яті Бориса Клімчука» команда «Волонтери – БФ «Волинь-2014» виступала у такому складі: Ігор Лещенко, Роман Лещенко, Ярослав Кухаренко, Руслан Михальчук, Андрій Ткачук, Озер Бірав, Віктор Степанюк, Віктор Савонюк, Юрій Поліщук, Ігор Бай та Олександр Киричук та Геннадій Боровський.

   Варто відзначити, що кращим бомбардиром турніру став гравець команди «Волонтери – БФ «Волинь-2014» Ярослав Кухаренко. 

11.04.2016