БФ «Волинь-2014» виділив 100 тисяч гривень на ремонт квартири бійця АТО Сергія Шапошніка

   Благодійний фонд «Волинь-2014» профінансував ремонтні роботи в квартирі учасника Антитерористичної операції, бійця полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС України у Дніпропетровській області Сергія Шапошніка. Вартість ремонту – 100 тисяч гривень. Таку ініціативу висловив один із фундаторів благодійної організації, керівник підприємства «Камаз-Агро» Олександр Андріанов.

   Однокімнатна квартира придбана за кошти бюджетної програми «Забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок». Її загальна вартість - майже 725тисяч гривень.

   Власник квартири Сергій Шапошнік подякував представникам благодійного фонду «Волинь-2014» за проявлену увагу і турботу.

   Оскільки ремонт в квартирі зроблено, тепер Сергій чекає на меблі, які йому пообіцяла влада під час урочистого вручення ключів від нового житла. Тоді й зможе вселитися разом з сім’єю.  

 

   Довідково.

   Сергій Шапошнік, житель Луцького району, у червні 2014 року пішов служити добровольцем в полк патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС України в Дніпропетровській області молодшим сержантом міліції.

   В період з 17 по 30 серпня 2014 року безпосередньо брав участь в Антитерористичній операції у місті Маріуполь Донецької області. Після передислокації батальйону був направлений до міста Іловайськ для проведення контррозвідувальних дій. Під час виходу з оточення з міста Іловайськ 28 серпня 2014 року попав в полон, з якого був звільнений за сприяння Червоного хреста.

   У зв’язку з важким пораненням лівої ноги був направлений в лікарню ім.Мечникова м. Дніпропетровськ. Згодом перевезений в Литву, де проходив лікування та реабілітацію протягом чотирьох місяців. В квітні 2015 року отримав статус інваліда війни. 22 жовтня 2015 року нагороджений медаллю «За військову службу України».

 

23.02.2016