Волинські медичні заклади отримали подарунки від польського бізнесу

   Волинські медичні заклади отримали подарунки від польського бізнесу. Фундатор Благодійного фонду «Волинь-2014» Богдан Лукасік та польська фірма Mediсlean передали для потреб Волинського обласного госпіталю для інвалідів війни, Луцького військового гарнізонного госпіталю, медичного закладу УСБУ у Волинській області та Волинської обласної клінічної лікарні засоби побутової хімії та препарати для дезінфекції.  

   За словами головного лікаря військового гарнізонного шпиталю Олександра Хоменка, представники Благодійного фонду «Волинь-2014» були одними з перших, хто допомагав медичній установі, коли на лікуванні перебувало до 300-от військовослужбовців.

   «Це наші помічники. Коли нам треба допомога, ми в першу чергу задуємо про них, -  говорить Тетяна Масікова – головний лікар Волинського обласного госпіталю для інвалідів війни. - Черговий подарунок ми приймаємо з вдячністю».

   Окрім того, генеральний директор «SKF Україна» Володимир Цибульський передав волинським бійцям обласного госпіталю солодкі подарунки.

   «Сьогодні БФ «Волинь-2014» зробив чергові хороші справи. За сприяння наших фундаторів Богдана Лукасіка та Володимира Цибульського ми передали для наших медичних закладів та військовослужбовців засоби побутової хімії та солодощі», - розповів виконавчий директор БФ «Волинь-2014» Володимир Кривович.

   Також медичні препарати були передані Благодійній організації «Астома Волинь».

05.02.2016