З Новим Роком та Різдвом Христовим!

   З Новим Роком та Різдвом Христовим!

   Дорогі співвітчизники!

    Ми прожили непростий рік, який став черговим випробуванням усього українського народу на волелюбність, стійкість і доброчинність. У 2015-ому було чимало викликів, але вирішення проблем зробило нас ще сильнішими. Держава твердо йде по європейському курсу розвитку, долаючи не лише внутрішній опір, але й складнощі в середині власного суспільства. Але кожен шлях до високої мети передбачає не лише якісь втрати, а й здобутки. Тому 2015-ий, за великим рахунком, це період розвитку в багатьох сферах, і в тому числі – Благодійного фонду «Волинь-2014», який я маю честь очолювати вже понад рік.

   Зроблено не просто багато, а дуже багато. У святковому вітанні не буду наводити величезну кількість цифр і фактів, а наголошу на головному: вся робота нашої благодійної організації показала правильність обраної мети та дієвість засобів для її здобуття. Кожен результат – це плід спільної думки та скоординованих зусиль кожного учасника фонду.

   Нас за цей рік не стало менше, ми розвиваємося і ростемо, тому в першу чергу побажаю кожному фундаторові та меценатові із наших лав, аби в році, що наступає, Господь Бог подарував можливість і надалі успішно займатися бізнесом, підприємництвом, реалізовувати свій потенціал в інших сферах із найбільшою користю, котра, в свою чергу, дає нам фінансовий інструмент реалізовувати благодійний проект «Волинь-2014» уже не лише на обласному та загальноукраїнському, але й на міжнародному рівні!

   Особливі слова вдячності – працівникам виконавчої дирекції. Вони довели здатність швидко, професійно та з користю для громади вирішувати найскладніші завдання, пов’язані з допомогою учасникам АТО як на лінії розмежування, так і демобілізованим воїнам. Наші працівники уміють допомагати мирному населенню і на Сході України, і тут, на Волині. Це – великий успіх, і я зичу, щоб у наступному році виконавча дирекція працювала ще самовідданіше.

   Ветеранам боротьби за державний суверенітет України, тим, хто і в цей час зі зброєю в руках на фронті захищає мирне небо, їхнім родинам, волонтерам, активістам бажаю, аби виповнилася наша спільна мрія щодо переможного завершення Антитерористичної операції та якомога швидшого налагодження мирного життя під синьо-жовтим прапором на всій  території країни, включно з Донбасом і Кримом.

    Боротьба ще не закінчилася. А тому, дорогі волиняни, наші друзі та однодумці з інших областей України та з-за кордону, смію запевнити Вас, що Благодійний фонд «Волинь-2014» продовжуватиме активну роботу. Ми знаємо, що поставлена мета буде досягнута! І переконливі результати року 2015-го в цьому нас ще раз переконують.

   А тому всім злагоди, благополуччя, здоров’я і процвітання!

   Зі святами!

   З повагою

   Петро ПИЛИПЮК, голова правління Благодійного фонду «Волинь-2014».

30.12.2015