БФ «Волинь-2014» забезпечив бійців Національної гвардії України спальними мішками та карематами

   70 спальних мішків і стільки ж карематів придбав для потреб військовослужбовців ВЧ 1141 Національної гвардії України Благодійний фонд «Волинь-2014».

   За словами командира правоохоронців Василя Гуртовського, 90 відсотків особового складу ВЧ 1141 Нацгвардії України виконували бойові завдання в населених пунктах Донецької та Луганської областей. 166 з них вже отримали посвідчення учасників бойових дій.

   Також військовослужбовці виконують завдання в Маневицькому районі, де охороняють надра від нелегальних копачамів бурштину.

   «Спальні мішки та каремати – це вимоги сьогодення, тому що ми виконуємо завдання, не тільки на Донбасі, але й на Волині. Це – лісова місцевість, ми там практично живемо. Ці речі на сьогодні є дуже актуальні та необхідні нашим військовослужбовцям», - зауважив Василь Гуртовський.  

   Виконавчий директор БФ «Волинь-2014» Володимир Кривович повідомив, що співпраця Фонду з нацгвардійцями продовжується. В найближчих планах – закупівля термобілизни та плащнакидок.

   «Мені приємно, що хлопці на ротацію повернулися в теплі казарми, вікна у яких замінив наш Фонд та ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536», - підкреслив він.

13.10.2015