Благодійний фонд "Волинь-2014" відзначив першу річницю своєї діяльності (фото)

   Благодійний фонд "Волинь-2014" відзначив першу річницю своєї діяльності.

   2 вересня 2014 року на Волині зареєстровано благодійну організацію «Благодійний фонд «Волинь-2014».

   Основною метою створення Фонду стало надання допомоги та соціального захисту постраждалим внаслідок збройних конфліктів, сприяння зміцненню обороноздатності та мобільної готовності Збройних сил України.

   Благодійний фонд «Волинь-2014» об’єднує щедрих та патріотично налаштованих меценатів, яким не байдужа доля Волині та всієї України. Членами фонду є волинські бізнесмени, які беруть активну участь в підтримці українських військових та роблять все для перемоги та відстоювання Незалежності України, а також її територіальної цілісності.

   За рік діяльності БФ «Волинь-2014» надав українським військовослужбовцям та їх родинам, переселенцям та постраждалим внаслідок бойових дій в зоні проведення Антитерористичної операції благодійної допомоги на суму близько 30 мільйонів гривень. Зокрема, за ці кошти було придбано понад 40 автомобілів (позашляховики, броньовані автівки, вантажівки), операційне обладнання та ліки для потреб Луцького гарнізонного військового госпіталю. Чималу допомогу благодійники надали Луцькому прикордонному загону речами першої необхідності, форменим одягом, берцями та засобами захисту. Також Фонд виділив 180 тисяч гривень на дофінансовування придбання двох квартир Луцьким прикордонникам Петру Гаврилюку та Веніаміну Файчуку. Окрім того, для потреб сім’ї Сергія Гулюка, який загинув, захищаючи Україну, БФ «Волинь-2014» виділив 120 тисяч гривень, а для покращення житлових умов його батьків – 35 тисяч гривень.

   Бійці роти міліції особливого призначення «Світязь» УМВС України у Волинській області отримали від благодійників автомобілі та комплектуючі до них, тепловізори, формений одяг, засоби захисту, паливно-мастильні матеріали та медичні препарати.

   На підтримку «рідної» 51-шої, а нині 14-мої окремої механізованої бригади благодійники спрямували речі першої необхідності, форму, військове взуття та спорядження, оптичне приладдя. На підприємствах «Модерн-Експо» та «Волинь-Кальвіс» спеціалісти виготовили понад 800 комплектів спеціальних приладів для фіксації транспортних засобів, а працівники ТзОВ «П’ятидні» відремонтували більше десятка вантажівок.

   Позашляховики поїхали з Волині для волинян й на передову, в розпорядження 72-ї ОМБР, де проходять службу наші земляки.

   Разом з тим, чимало ресурсів було затрачено для укомплектування бійців першого батальйону територіальної оборони «Волинь», нацгвардійців, полку «Азов» та батальйону «Айдар».

   Не забули благодійники й про військових, які постраждали в зоні АТО. За кошти Благодійного фонду «Волинь-2014» зроблено операції на серці двом бійцям, а волинському медику, яку рятувала військовослужбовців в Донецькому аеропорту Тетяні Белінскі, виділено кошти на операцію з пересадки печінки в клініці міста Дебрецен (Угорщина). На це Фондом було перераховано 10 тисяч Євро.

   Тісною є співпраця Фонду з побратимом Луцька – містом Волноваха Донецької області. Зокрема, для потреб Державного закладу «Вузлова лікарня станції Волноваха ДП «Донецька залізниця» німецьке представництво групи компаній «SKF» за підтримки БФ «Волинь-2014» було передано реанімобіль на базі автомобіля «Ford», а також продукти харчування та вживаний одяг, який благодійникам надали волинські аграрії та іноземні фонди, які спеціалізуються гуманітарною допомогою.

   Благодійний фонд «Волинь-2014» також співпрацює з міжнародними інституціями та благодійними організаціями, які надають українським бійцям та їх родинам, а також переселенцям із зони АТО гуманітарну допомогу.

   В червні 2015 року БФ «Волинь-2014» став координатором програми «Разом з Україною. Гуманітарна допомога», який організований МЗС Республіки Польща спільно з «Фондацією Духовної Культури Пограниччя». Ця програма спрямована на підтримку вимушених переселенців та діє на Сході України.

   У рамках цієї програми допомогу отримають мінімум 400 сімей внутрішньо переміщених громадян, буде придбано медикаменти та обладнання для 10 медичних пунктів. А щонайменше півсотні дітей переселенців вже відпочили в Польщі.

   ________________________________________________________________________________

   Член правління БФ "Волинь-2014" Олександр Анріанов отримав медаль з рук Митрополита Луцького і Волинського Михаїла.   

   Голова правління БФ "Волинь-2014" Петро Пилипюк нагороджений Подякою Голови Служби безпеки України з нагрудним знаком "Вдячність Голови СБУ".

   Члени правління Фонду Віктор Чорнуха та Микола Муравчук отримали цінні подарунки від Голови СБУ у вигляді годинників.

  Члени правління БФ "Волинь-2014" Євген Дудка та Андрій Турак отримали Подяки від Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та медалі УМВС України у Волинській області.

   Члени правління БФ "Волинь-2014" Володимир Цибульський та Валерій Діброва отримали відзнаки від Державної прикордонної служби України. 

   Член правління БФ "Волинь-2014" Анатолій Понікарчук та заступник виконавчого директора Фонду Володимир Данилюк відзначені подяками Національної гвардії України. 

  Члени правління БФ "Волинь-2014" Валентина Здрилюк та Лариса Барабаш отримали медалі "За заслуги" ІІІ ступеня Української спілки ветеранів афганістану.

   Почесними грамотами голови Волинської обласної державної адміністрації нагородженні члени правління Фонду Богдан Лукасік та Володимир Кривінський. 

   Почесними грамотами Волинської обласної ради нагороджено членів правління БФ "Волинь-2014" Василя Тарарая та Володимира Гнатюка. 

   Від Луцької міської ради подяки отримали члени правління Фонду Сергій Голіков, Олег Мерченко та Іван Кобак. 

  Представники 14 окремої механізованої бригади вурчили подяку члену правління Фонду Сергію Сафулько.

   Виконавчий директор БФ "Волинь-2014" Володимир Кривович отримав медаль від нацгвардійців "За гідність та патріотизм", а також медаль "Герою захиснику за Незалежність України. За оборону Волновахи".

   Працівник БФ "Волинь-2014" Ігор Лещенко отримав подяку від начальника Луцького прикордонного загону. 

   Працівники виконавчої дирекції БФ "Волинь-2014" Світлана Левчун, Інна Жолоб та Ярослав Кухаренко отримали подяки від т.в.о. Начальника департаменту поліції МВС Олександра Фацевича.  

   

 

28.09.2015