Луцький оркестр зіграв на Сході України

   В День Незалежності України за ініціативи Благодійного фонду «Волинь-2014» та військовослужбовців Луцького прикордонного загону, що перебувають в зоні проведення АТО, оркестр Луцького прикордонного загону відіграв святковий концерт в Новогродівці Донецької області. На центральній площі, зібрались жителі цього Донбаського населеного пункту, військовослужбовці та гості міста.

   24 серпня до підніжжя пам’ятника Т.Г.Шевченка прикордонники поклали квіти, волинські музиканти зіграли гімн України та святковою ходою Новогродівців розпочалися заходи з нагоди Дня Незалежності України.

   Впродовж дня в центрі міста діяли виставки народних умільців «Мій рідний край» та квіткових композицій «Моя квітуча Україна». Родзинкою дня була фотосесія професійного фотохудожника «Я і моя сім’я у вишиванках», підсумки якої будуть підбиті до дня міста Новогродівка 30 серпня 2015 року.

   Окрасою святкового концерту у цьому Донецькому місті став виступ військового оркестру Луцького прикордонного загону. В репертуарі волинських музикантів лунали патріотичні українські та народні пісні, сучасні мелодії та попурі.

   До наших прикордонників, які виконують бойові завдання в зоні АТО не з пустими руками завітали представники Благодійного фонду «Волинь-2014», які передали військовослужбовцям бензопилу та волинську пресу.

   Керівництво загону поповнило раціон військових різноманітною продукцію волинських виробників.

   Мешканці міста з великою вдячністю віднеслися до виступу артистів, свідченням чого, стало чимало фотосесій з учасниками оркестру, що є беззаперечним свідченням – «Схід і Захід разом».

25.08.2015