Волинські благодійники придбали для 101 окремої бригади охорони Генштабу Збройних сил України позашляховик

   Позашляховик Isuzu Trooper придбали представники Благодійного фонду «Волинь-2014» для потреб 101 окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України. Представник цієї бригади Максим Максименко розповів, що даний транспортний засіб буде знаходитися в зоні проведення антитерористичної операції в місті Краматорськ. «Позашляховик братиме участь в патрулюванні території, яку охороняють наші бійці, патрулюванні Краматорська та його околиць, а також бойовому супроводжуванні колон військової техніки та вантажів. Також цей автомобіль можна використовувати для евакуації поранених, підвозу зброї, боєприпасів та військового майна», - повідомив військовий.

   За його словами, даний автомобіль можна буде переробити, встановивши кулемет і, таким чином, перетворити його на бойову розвідувальну машину.  

   Представник БФ «Волинь-2014» Ігор Лещенко, який щойно повернувся із зони проведення антитерористичної операції, зазначив що до фінансування цього транспортного засобу долучилися директор «СКФ Україна» Володимир Цибульський, керівник «Волинь-Зерно-Продукт» Євген Дудка, а також представник підприємства «Модерн Експо» Польща Анатолій Хамдзюк.

   Мати волинського бійця, який знаходиться в розташуванні 101 бригади Наталія Ришневська подякувала Благодійному Фонду «Волинь-2014» за придбаний подарунок: «Я молю Бога, щоб в цій машині перевозили лише живих та здорових хлопців, а також, щоб вона служила на благо нашої держави».

25.08.2015