БФ «Волинь-2014» придбав для волинських правоохоронців комп’ютерну та фото-відео техніку

   Комп’ютерну, фото – та відео техніку придбав Благодійний фонд «Волинь-2014» для потреб волинських правоохоронців, які виконують свої функціональні обов’язки в зоні проведення антитерористичної операції.

   За словами виконавчого директора благодійної організації Володимира Кривовича, ця допомога вже не перша, яку БФ «Волинь-2014» надав цим бійцям.

   «БФ «Волинь-2014» спільно з Волинською обласною дирекцією АТ «Райффайзен Банк Аваль», а також іншими волинськими доброчинцями зробили добру справу для одного із волинських спецпідрозділів. Ми придбали все, що вони потребували. Це: комп’ютерна та фото-відео техніка, а також інвентар для забезпечення необхідних умов життя на Сході. Загальна сума наданої допомоги становить близько 30 тисяч гривень. Це наша не перша і не остання допомога. Ми постійно тримаємо контакти з передовою і, коли виникають в хлопців якісь потреби, то ми оперативно намагаємося на них реагувати», - зазначив він.

   Один із волинських бійців, які виконують свої функціональні обов’язки в зоні проведення АТО, подякував благодійникам за надану допомогу та зазначив, що всі передані речі допоможуть правоохоронцям документувати та фіксувати правопорушення. «Для того, щоб виконувати добре свої функціональні обов’язки на Сході України, інколи доводиться звертатися за допомогою до волонтерів та благодійників, які можуть допомогти в організації технічними засобами фіксації правопорушень. Не вперше Благодійний фонд «Волинь-2014» відгукується на звернення керівництва нашої структури і вкотре придбав для нас фото-відео апаратуру для фіксації порушень чинного законодавства та документування правопорушень. Все, що надано благодійниками, буде використовуватись в подальшому тими групами, які будуть виконувати свої обов’язки на Сході України».  

   Варто також зазначити, що родина Савонюк з Луцька, дізнавшись, що волинські правоохоронці відправляються в зону АТО, вирішили придбати для їх потреб професійний перфоратор.

15.07.2015