Щоб хвороба відступила…

   Від імені правління Благодійного фонду «Волинь-2014» заступник виконавчого директора з інформаційної роботи Володимир Данилюк побував у Ковелі, де відвідав  багатодітну родину демобілізованого за станом здоров’я з зони проведення АТО старшого сержанта Віталія Гарбара.

   До призову в армію Віталій Юрійович працював будівельником. Але під час виконання службових обов’язків в окремій ремонтній роті з евакуації та відновлення важкої бронетехніки важко захворів. Лише завдяки сприянню своєї дружини Наталії та допомозі волонтерів і благодійників він зумів хоч трохи поправити своє здоров’я, хоча й став інвалідом 3 групи.

   Оскільки статусу учасника бойових дій через бюрократичні перепони солдат не отримав і досі, то родина, яка складається з двох дорослих та чотирьох малолітніх дітей (найстаршій дівчинці – 9 років, найменшому хлопчикові – 8 місяців) відчуває гостру нестачу коштів, насамперед, на лікування. Саме тому у Благодійному фонді «Волинь-2014», який уже допомагав сім’ї Гарбарів, вирішили знову прийти на допомогу цій ковельській родині. Тож Володимир Данилюк вручив Віталієві Гарбарові глюкометри та ліки, а дружині та дітям – іграшки, одяг та предмети першої необхідності, зібрані в Польщі партнерами Благодійного фонду «Волинь-2014» в рамках проекту «Разом із Україною».

13.07.2015