Серце волинського бійця не витримало навантажень війни

   Серце волинського бійця Володимира Корнійчука не витримало навантажень війни. Сьогодні житель селища Олика перебуває на стаціонарному лікуванні у Волинській обласній клінічній лікарні та готується до аортно коронарного шунтування з штучним кровообігом (операція на серці). Вартість цього оперативного втручання коштує 25 тисяч гривень. Кошти на операцію виділив Благодійний фонд «Волинь-2014».

   Володимир Корнійчук двічі воював на Сході. Спочатку в складі першого територіального батальйону «Волинь» проходив службу в Дебальцеве, а потім після переформатування тербату – служив в 24-ій механізованій бригаді.

   Володимир розповів, що вперше запекло в районі серця ще в Дебальцевому, але він подумав, що то болять бронхи. А вже в Луганській області його стан здоров’я різко погіршився. Чоловіка забрала швидка в лікарню Сєвєродонецька, де медики встановили діагноз - інфаркт міокарду.

   Благодійний фонд «Волинь-2014» дякує відомій волинській волонтерці Наталії Ариванюк, що розповіла про історію бійця та зазначила, що він потребує допомоги. Тепер же, після проведення операції, Володимиру Корнійчуку, необхідно буде пройти курс реабілітації, тому давайте не будемо стояти осторонь, а підтримувати волинських бійців.

26.06.2015