Благодійний фонд «Волинь-2014» нагородив журналістів з нагоди їх професійного свята

   З нагоди професійного свята Дня журналіста, сьогодні в сесійному залі Волинської обласної ради відбулися урочистості. Привітати майстрів мікрофону та пера зібралися представники влади, військові та благодійники.

   Долучився до вітань й Благодійний фонд «Волинь-2014». Його виконавчий директор Володимир Кривович вручив подяки та грошові премії колективам творчо-виробничого об’єднання «Служба інформації» ВОДТРК, інтернет видання «Волинський інформаційний портал», громадсько-політичного тижневика «Волинська газета», а також журналісту інформаційної агенції ZIK Мирославу Ватащуку та власному кореспонденту телеканалу ICTV у Волинській області Катерині Курбановій за професіоналізм та об’єктивну позицію у висвітленні військових подій, які відбуваються на Сході нашої держави, громадянську позицію, гостре слово, самовіддану роботу та розуміння своєї відповідальності.

   Володимир Кривович також вручив колективу Волинської обласної державної телерадіокомпанії відстріляний фрагмент ручного гранатомета РПГ-26, який Фонду презентували бійці АТО.

05.06.2015