В 14-ій ОМБР поповнення: три відремонтовані автомобілі та два нових тепловізори

   14 окрема механізована бригада отримала поповнення. Сьогодні представники Благодійного фонду «Волинь-2014» передали військовим два тепловізори Pulsar quantum HD50S, а працівники ТзОВ «П’ятидні» відремонтували автомобілі КАМАЗ 5320, ЗІЛ 131 та УАЗ 452.  

   Як розповів виконавчий директор благодійної організації Володимир Кривович, орієнтована вартість даних тепловізорів становить близько 170 тисяч гривень. «Військові постійно просять тепловізори та прилади нічного бачення. Без них на передовій вони «сліпі». На кожному блокпосту мусить бути хоча б один такий пристрій», - зауважив він.

   Такі ж тепловізори Благодійний фонд передавав раніше для потреб військовослужбовців 72 та 24 окремих механізованих бригад, тербату «Волинь» та бійцям «Світязю». Загалом з початку своєї діяльності Фонд закупив та передав українським військовим майже два десятки таких приладів.  

   Один з фундаторів благодійної організації Валерій Діброва сказав, що окрім сьогоднішньої допомоги, для потреб 14 ОМБР нещодавно було придбано рації та шини для автомобіля УРАЛ. «За короткий термін часу ми передали цій бригаді товарно-матеріальних цінностей на суму понад 300 тисяч гривень», - підкреслив він. 

 

03.06.2015