Сьогоднішня зустріч – це приклад відкритості Волинської митниці та того, що нас чують!

На Волинській митниці відбулась зустріч з представниками волонтерського руху Волині, під час якої обговорено актуальні питання митного оформлення товарів, гуманітарних вантажів та засобів для українських військових у зоні антитерористичної операції.

 Під час зустрічі, в.о. начальника митниці Андрій Андрейків спільно з представниками волонтерських організацій прийняли рішення щодо ініціювання пришвидшення вирішення  проблемних  питань  оподаткування та митного оформлення  благодійної допомоги, яка використовується для забезпечення потреб військовослужбовців, та підготувати пропозиції щодо їх законодавчого врегулювання.

Під час зустрічі, в.о. начальника митниці Андрій Андрейків акцентував увагу на тому, що нині існує низка законодавчих актів щодо діяльності волонтерського руху та ввезення гуманітарних вантажів. Однак, не всі волонтери дотримуються вимог чинного законодавства, а разом з тим є і чимало випадків, коли для оперативного вирішення ввезення деяких товарів бракує правових норм їх урегулювання.

 «Сьогоднішня зустріч – це приклад відкритості Волинської митниці та того, що нас чують, залучають і готові до змін. Ми ж зі своєї сторони готові працювати всередині системи, змінюючи її. В цьому і полягає реформа українського суспільства та органів державної влади»,-сказав виконавчий директор БФ «Волинь-2014» Володимир Кривович. 

01.06.2015