У Луцьку презентували благодійний фонд «Волинь-2014»

   

У Луцьку презентували благодійний фонд «Волинь-2014». До його складу увійшли відомі в області люди: керівники потужних підприємств, бізнесмени, меценати, волонтери. За декілька днів діяльності Фонду вони внесли понад 4 мільйони гривень благодійних внесків: по одному мільйону гривень перерахували АО «Камаз-Агро», СП ТОВ «Модерн-Експо» та ТзОВ «Волинь-зерно-продукт», півмільйона гривень - ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536», 300 тисяч гривень - ПОСП ім. Шевченка, а також по сто тисяч гривень – ТзОВ «ЗахідАгробізнес», ТзОВ «П’ятидні» та Володимир Цибульський.

   Діяльність Фонду, в першу чергу, направлена на підтримку військовослужбовців Волині, які нині перебувають в зоні проведення антитерористичної операції та їх сімей. Також «Волинь-2014» здійснюватиме благодійної діяльності в інтересах України, підтримуватиме тих, хто потребує піклування та захисту, а також допомагатиме у створенні громадянського суспільства.

   Новостворений Благодійний фонд «Волинь-2014» працюватиме заради досягнення миру. Він не займатиметься політикою, адже жоден з його членів не має намірів балотуватися в народні депутати, а лише реалізовуватиме благодійні проекти.

   За словами голови правління Фонду, з початку створення Євромайдану і до сьогодні, дуже багато волинських бізнесменів допомагали та продовжують допомагати українським хлопцям, які ризикуючи своїм життям, відстоюють незалежність України та мирне життя. Нині ж прийшов час об’єднати благодійників в одну сильну команду, яка може бути набагато ефективнішою та кориснішою.

   «Благодійність – стиль життя успішних людей. Якщо ми об’єднаємося, то ми - сила. Ми покажемо добрий приклад іншим: тим, хто ще вагався, чи варто робити добрі справи чи ні», - каже Голова правління благодійного фонду «Волинь-2014».

  

16.09.2014