На Волині відкрили відділ прикордонної служби «Висоцьк»

   Відділ прикордонної служби «Висоцьк» Луцького прикордонного загону відкрили на Волині 26 травня. Участь в урочистих заходах взяли перший заступник голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк, владці, благодійники та громадськість.

   Начальник модернізованого відділу Андрій Вдовін зазначив, що для потреб прикордонників повністю оновлено благоустрій, а також техніку, що допоможе їм якісно та надійно патрулювати та охороняти державний кордон.

   «Ділянка кордону, яку ми охороняємо, становить майже 25 км. Вона стратегічна можливими порушеннями державного кордону нелегальними мігрантами, а також незаконним переміщення цигарок до Республіки Польща», - сказав Андрій Вдовін.

   Василь Серватюк під час урочистостей, розповів, що реконструювати відділ «Висоцьк» вдалося в рамках реалізації програми транскордонного співробітництва «Україна-Польща-Білорусь». Цієї програмою також передбачено оновлення дев’яти підрозділів Державної прикордонної служби України. На Волині, окрім «Висоцька» ще модернізують відділи «Грабове» та «Новоугрузьке».

   Привітати «зелені берети» приїхали представники Благодійного фонду «Волинь-2014». Один із його засновників Валерій Діброва зауважив, що співпраця з прикордонниками є постійною та традиційною.

   «Наш Фонд виділив охоронцям кордону матеріальної допомоги на суму майже мільйон гривень. За ці кошти було придбано формений одяг та взуття, автотранспорт, а також дві квартири. Найбільше ми допомагаємо підрозділам які беруть участь в АТО, адже вони борються за мир та незалежність нашої держави. І свої обов’язки вони виконують з честю», - підкреслив фундатор.

   Цього разу Благодійний фонд «Волинь-2014» передав прикордонникам медикаменти, кровоспинні засоби та радіостанції на суму 30 тисяч гривень. Засоби зв’язку вручено й від волинської дирекції АТ «Райффайзен Банк Аваль», а медичні засоби надала Центральна спілка українців у Німеччині, Українська громада у Франкфурті на Майні, громадська організація «Україна - наша Батьківщина», Тетяна Вітков та Андрій Нечипоренко, а також громади німецьких міст Вреден, Боркен та Гронау.

27.05.2015