Ветерани ФК «Абориген» (Луцьк) та ФК «OLDЫРИ» (Волноваха) зіграли на Сході

   Впродовж трьох днів 21-24 травня футболісти ветеранського ФК «Абориген» (м. Луцьк) (президент клубу Віктор Чорнуха) взяли участь в заходах із вшанування пам’яті загиблих 22 травня 2014 року під Волновахою бійців 51 ОМБР.

   Члени Волинської делегації поклали вінки на місці трагедії від ФК «Абориген» та Благодійного фонду «Волинь-2014» та взяла участь у мітингу-реквієм. Віктор Савонюк та Василь Гетьман спільно з народним депутатом України Дмитром Лубінцем, Волноваським міським головою Сергієм Демченком та головою Волноваської районної військово-цивільної адміністрації Валерієм Лубінцем висадили дерева поруч з встановленим на місці трагедії хрестом та пам’ятною дошкою з прізвищами загиблих Волинян.

   Під час мітингу-реквієм від волинян слово мав представник Благодійного фонду «Волинь-2014» та гравець ФК «Абориген» Ігор Лещенко. Окрім футболістів, в заходах взяли участь Голова ГО «Громадський спротив» Ковельчанин Микола Печенюк та військовослужбовці 51 ОМБР, котрі воювали під Волновахою проти сепаратистів Роман Шерстюк та Станіслав Чорногорець, а також Владика Всеволод. Священнослужитель відправив молебень за загиблими героями.

   Цього ж дня на спортивному майданчику Волноваської ЗОШ №3 відбувся перший футбольний матч пам’яті за загиблими бійцями між ФК «Абориген» Луцьк та ФК «OLDЫРИ» (Волноваха). Футбольному дійству передував гімн України та хвилина мовчання.

   У своїх перед матчевих промовах учасники матчу наголосили на тому, що гасло «Схід та Захід – разом» не пусті слова, а пам'ять за Волинськими героями завжди буде жити в серцях Волновахців.

   Народний депутат України Дмитро Лубінець вручив капітанам команд футбольні м’ячі із підписами учасників матчу. У свою чергу, капітан волинських футболістів Ігор Лещенко вручив Голові Волноваської федерації футболу, міському голові міста побратима Луцька м’яч із автографами гравців ФК «Волинь», який команді презентував член виконкому Федерації футболу Волині Василь Кохановський, а також кубок пам’яті, який з наступного року стане перехідним.

   Крім того, голові Волноваської районної військово-цивільної адміністрації Валерію Лубінцю, Волноваському міському голові Сергію Демченку та нардепу Дмитру Лубінцю Ігор Лещенко вручив листи-подяки Луцького міського голови Миколи Романюка за втілення конкретними справами гасла «Схід і Захід - разом».

   Усі гравці ФК «OLDЫРИ» (Волноваха) отримали від волинських футболістів подарунки із символікою ФК «Волинь», які люб’язно надала генеральний директор «хрестоносців» Євгенія Жуховицька.

   А потім відбувся сам матч, на який завітало чимало глядачів. За 7 хвилин до завершення спортивного дійства ФК «Абориген» вів у рахунку
5-2, однак «молодші» ветерани з Волновахи зуміли зрівняти рахунок. Відтак, фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию – 5:5.

   Після футбольного свята волинська делегація відвідала декілька навколишніх блок-постів, де проходять службу наші земляки. Гравець команди Руслан Михальчук від ТОВ «Волиньтабак» передав бійцям тютюнові вироби, а Віктор Савонюк – продукти харчування (волинське сало).

   Під час спілкування з нашими бійцями, ветеран-афганець Юрій Поліщук наголосив, що «в Афганістані було простіше воювати, адже тоді військові розуміли де ворог, а де свої. На цій війні все по-іншому». Саме тому він побажав нашим хлопцям пильності, витримки та всім повернутися живими до своїх домівок..

   Голова ГО «Громадський спротив» Микола Печенюк, який за сприяння свого свата В’ячеслава Войдюка забезпечив ФК «Абориген» транспортним засобом взяв активну участь у спілкуванні із представниками владних структур Східного регіону, нардепом та громадськістю.

   Поїздка на Схід відбулася за активної підтримки одного із засновників Благодійного фонду «Волинь-2014», президента ФК «Абориген» Віктора Чорнухи та Голови комітету фізичної культури та спорту луцької міської ради Юрія Волинця.  

25.05.2015