Благодійний фонд «Волинь-2014» передав «Світязю» автомобіль та 15 кровоспинних препаратів

   Автомобіль Mercedes 609D та 15 кровоспинних препаратів передав Благодійний фонд «Волинь-2014» роті міліції особливого призначення «Світязь» УМВС України у Волинській області.

   За словами виконавчого директора Фонду Володимира Кривовича, це вже п’ята машина, яку благодійники дарують цьому підрозділу. «До цього ми також займалися ремонтом бронетранспортера та інших автівок, що допомогли бійцям вийти живими з оточень». – сказав він. Особливе сприяння в допомозі бійцям надають фундатори Фонду Петро Пилипюк, Євген Дудка та Валерій Діброва.

   Володимир Кривович також зазначив, що кровоспинні препарати, які передали роті міліції "Світязь", Фонд отримав від американця Джесі Джеймса та австралійських партнерів.

   Начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига зазначив, що волиняни не припиняють допомагати як військовим, так і підрозділам міліції, тож правоохоронці постійно відчувають підтримку як місцевої влади, так і благодійників. Так, сьогодні за сприяння Луцької районної ради придбали дві станції автономного живлення, а завдяки благодійному фонду «Волинь-2014» - вантажний автомобіль Mercedes 609D.

   У свою чергу, виконувач обов’язків командира роти міліції особливого призначення «Світязь» УМВС України у Волинській області Ярослав Кашуба зазначив, що держава наразі неспроможна повністю забезпечити бійців, тож завдяки волонтерам, небайдужим волинянам, спецпідрозділ відчуває справжню допомогу, тому бійці готові виконати будь-яке завдання. 

07.05.2015