Сьогодні у Луцьку презентували книгу про волинян, які загинули в зоні АТО у 2014 році

   Сьогодні у Луцьку презентували книгу про волинських військовослужбовців, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції у 2014 році «Волинський пантеон: Схід-2014». Захід відбувся в приміщенні Волинської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки.

   На 60 сторінках науково-популярного видання, автори Олександр Дем’янюк та Геннадій Гулько опрацювали й максимально об’єктивно подали зібраний матеріал. Самі зізнаються, що це лише незначна краплина в увічненні пам’яті новітніх Героїв України.

   Олександр Дем’янюк розповів, що під час написання книги вони з колегою користувалися відкритими засобами масової інформації. В кінці книги зробили аналітичну вибірку: дослідили кількість нагороджених бійців, в якій військовій частини служили, а також, де їх нині поховано.

   «Книгу ми робили не як довідник про військових, а як пом’янник, щоб описані нами люди, не забулися у вирі нашого життя», - додав співавтор книги Геннадій Гулько.

   В книзі йдеться про долю 96 волинських військових, які загинули на Сході в минулому році, відстоюючи Незалежність України.

   Видання здійснене за фінансової підтримки Благодійного фонду «Волинь-2014».

   «Коли в січні до нас прийшов Геннадій Гулько з пропозицією видати дану книгу, в наших фундаторів не було жодного сумніву чи заперечення щодо її друку, - сказав на презентації видання виконавчий директор Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимир Кривович. – Це не перша книга, яка виходить друком на Волині за фінансової підтримки Фонду. Раніше ми фінансували видання кишенькових брошур про надання першої невідкладної допомоги в бою, які вкрай необхідні на передовій. Сподіваюсь, що автори будуть продовжувати досліджувати долі Волинських Героїв, які загинули на Сході, а ми – фінансувати нові видання». 

28.04.2015