Благодійний фонд «Волинь-2014» відвідали німецькі партнери

   Уродженка села Буяни Луцького району Людмила Млош вже три десятки років проживає в Берліні. За цей час вона встигла об’єднати навколо себе патріотично налаштованих українців, які виїхали та нині проживають в Німеччині. Разом з ними заснувала Центральну спілку українців у Німеччині, яку нині очолює. Загалом Спілка має своє представництво у 12 містах Німеччини.

   З початком військових дій на Донбасі, жінка активно включилась та допомагає українським військовослужбовцям, мирним жителям та переселенцям, а також медичних препаратів та медикаментів для українських медичних закладів.

   Тісну співпрацю з Людмилою Млош налагодили представники Благодійного фонду «Волинь-2014», який на Волині чи не найбільше допомагає українським бійцям. 23 лютого цього року за сприяння Центральної спілки українців у Німеччині було надано вантажівку гуманітарної допомоги, яку Благодійний фонд «Волинь-2014» передав українським військовослужбовцям та мирним жителям Волновахи.

   Сьогодні в офісі благодійної організації відбулася зустріч представників Фонду з Людмилою Млош, яка приїхала на Волинь на Великодні свята. Виконавчий директор Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимир Кривович розповів їй про діяльність Фонду та надану благодійниками допомогу, а також обговорено шляхи подальшої співпраці з діаспорою Німеччини.

15.04.2015