Бійцям АТО Австралійська підтримка

   Розширюється географія співпраці Благодійного фонду «Волинь-2014» з міжнародними партнерами. До вже налагоджених контактів із представниками Німеччини, Польщі та Литви долучається й Австралія!

  9 квітня 2015 р. волонтер із Австралії Грант Лелліотт провів низку зустрічей на Волині. За сприяння члена правління Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимира Данилюка він, насамперед, зустрівся з головою правління Фонду Петром Пилипюком. У ході зацікавленої та доброзичливої розмови напрацьовано шляхи активізації співпраці з волонтерами з Австралії та поширення серед населення цієї країни правдивої інформації про боротьбу України за територіальну цілісність держави. Грант Лелліотт та Петро Пилипюк узгодили алгоритм подальшої співпраці.

   Згодом гість з-за океану відвідав офіс Благодійного фонду «Волинь-2014», де провів зустріч із виконавчим директором Володимиром Кривовичем та відповідальним працівником Фонду Ігорем Лещенком. Грант Лелліотт із зацікавленістю довідався про масштабну роботу волинських благодійників як в напрямку допомоги учасникам Антитерористичної операції та членам їхніх родин, так і мирному населенню контрольованих Україною районів Донбасу.

   Як вияв щирого прагнення продемонструвати солідарність із народом нашої держави Грант Лелліотт передав українській стороні комплект засобів для екстреної зупинки кровотечі пораненим бійцям. Компактні, але доволі вартісні препарати американського виробництва (вартують від 40 до 60 доларів США кожен), як запевнили Володимир Кривович та Ігор Лещенко, найближчим часом будуть доставлені за призначенням для військовослужбовців, які продовжують виконувати свій конституційних обов’язок у зоні АТО. Окрім цього, сторони домовилися про подальші контакти, що ставлять за мету розвиток співпраці між регіонами України та Австралії в гуманітарній сфері.

10.04.2015