Для потреб 14 ОМБР благодійники відремонтували три автомобілі

   Три автомобілі ЗІЛ 131 для перевезення особового складу та боєприпасів відремонтували для потреб військовослужбовців 14 окремої механізованої бригади автомеханіки ТзОВ «П’ятидні». Вже сьогодні ці машини доставлено в розташування військової частини.

   За словами спеціалістів, здебільшого вони поралися з двигунами та гальмівними системами вантажівок. В середньому ремонт одного ЗІЛа обходився чоловікам в один тиждень. Спочатку проведення антитерористичної операції вони поставили на колеса дев’ять автомобілів 14 ОМБР та один УРАЛ військової частини А4559, яка базується в селищі міського типу Оржів Рівненської області.

   Керівник ТзОВ «П’ятидні» та фундатор Благодійного фонду «Волинь-2014» Валерій Діброва повідомив, що окрім ремонту транспортних засобів, для потреб 14 окремої механізованої бригади привезено 48 пар військових чобіт. А підприємства «Волинь-Кальвіс» та «Модерн-Експо» виготовили понад 800 комплектів спеціальних приладів для фіксації транспортних засобів.

   У свою чергу, начальник автомобільної служби 14 ОМБР Віталій Камар подякував Фонду та Валерію Діброві за відремонтовану військову техніку. Каже, скарг на роботу машин немає, вони працюють відмінно.

   Окрему вдячність він висловив за універсальні комплекти для транспортування автомобілів залізничним транспортом: «Це - дуже необхідна річ. Адже вони дозволяють підрозділам бригади оперативніше діяти під час перевезення техніки з одного місця в інше».

   На завершення Валерій Діброва та військові домовились, що найближчим часом ТзОВ «П’ятидні» візьмуться ремонтувати потужні УРАЛи.

10.04.2015