З Волині у Волноваху поїхав реанімобіль

   Реанімобіль на базі автомобіля «Ford» поїхав з Волині у Волноваху. Сучасну «швидку» державному закладу «Вузлова лікарня станції Волноваха ДП «Донецька залізниця» передало німецьке представництво групи компаній «SKF» за підтримки Благодійного фонду «Волинь-2014».

   На урочистості з цієї нагоди до Луцька завітали президент SKF GmbH Манфред Нойберт, голова Наглядової Ради СКФ Україна Торстен Нордгрен, керівник юніту виробництва підшипників автомобільного призначення Групи SKF Альдо Чедроне, генеральний директор «СКФ Україна» Володимир Цибульський, а також голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик та Луцький міський голова Микола Романюк. На святі були й гості з Волновахи: заступник головного лікаря ДЗ «Вузлова лікарня станції Волноваха ДП «Донецька залізниця» Ігор Лісовий та заступник голови профспілки лікарні, головний лікар-гінеколог Ірина Романченко.

   Генеральний директор «СКФ Україна» Володимир Цибульський зазначив, що цим автомобілем підприємство виражає свою підтримку. «Я думаю, що це наш невелечкий вклад для того, щоб в цих людей було щось краще, світліше. І вони відчували б підтримку не лише Луцька, а й «СКФ Німеччина»».

   У свою чергу, Президент «СКФ Німеччина» Манфрейд Нойберт розповів, що сподівається на те, що цей автомобіль буде корисним для жителів Волновахи.

   «В нашій компанії працюють люди майже усіх національностей та майже з усіх країн світу. Один із принципів нашої роботи - це турбота про людей. На нашому підприємстві, яке розташоване на півночі Баварії, ми маємо медичний центр для працівників компанії. І в тому центрі був автомобіль швидкої допомоги. І ми подумали, як можна використати цей автомобіль? Вирішили надати його тим, хто його потребує більше, ніж ми», - повідомив він.

   Заступник головного лікаря Волноваської вузлової лікарні Ігор Лісовий подякував волинянам. «Цей транспортний засіб нам дійсно потрібний, він буде працювати. Цього потребують діти, люди, воєнні нашого району. Я як травматолог, який допомагав людям під час складних ситуацій, заявляю, що цей автомобіль нам дуже потрібен. Я хочу подякувати за те, що між нашим містом і Луцьком встановилися дружні відносини. Я бажаю всім мирного неба», - заявив лікар зі сходу.

   Окрім реанімобіля, Волноваська вузлова лікарня також отримає медобладнання, медикаменти та продукти харчування від Благодійного фонду «Волинь-2014».

25.03.2015