Благодійний фонд «Волинь-2014» придбав картину волинського бійця

   Картину волинського бійця Анатолія Занюка придбав Благодійний фонд «Волинь-2014» на виставці творчих робіт воїнів АТО, що відбулася у Галереї мистецтв.

   Цей мистецький захід триває в рамках проекту «Зігрій душу солдату». За словами голови ГО «Пятерня» Тетяни Мялковської картини військовослужбовці малювали під час проходження реабілітації. Загалом в такій арттерапії взяло участь більше тридцяти бійців.

   «Впродовж тижня хлопці малюють дві-три картини. Першу – залишають вдома, решту виставляють на благодійному аукціоні», - каже вона.

   Загалом на огляд присутніх виставлено близько півсотні полотен. Одну з них вже придбав Благодійний фонд «Волинь-2014».

   «Ми вирішили долучитися до цієї благодійної акції, придбавши картину волинського бійця Анатолія Занюка. Чоловік з села Пульмо Шацького району з вересня по грудень перебував в зоні проведення антитерористичної операції у складі першого територіального батальйону «Волинь». Чоловік на полотні відобразив почуття духу та патріотизму, чого часто не вистачає навіть в тилу», - зазначив виконавчий директор Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимир Кривович.

   В Луцькій Галереї мистецтв виставка діятиме до 23 березня, після чого буде представлена в Польщі.

   Кожен бажаючий може придбати будь-яку картину волинських військовослужбовців за довільну суму. Лише треба враховувати, що стартова ціна кожного полотна становить 500 грн. 

 

13.03.2015