14 омбр отримала від благодійників понад дві сотні матраців та подушок

   Благодійний фонд «Волинь-2014» передав для потреб 14 окремої механізованої бригади, що базується у Володимирі-Волинському, понад дві сотні матраців та подушок. Про це сьогодні повідомив виконавчий директор даного Фонду Володимир Кривович.

   Ці речі вдалося придбати завдяки керівнику ТзОВ «Волинь-зерно-продукт» Євгена Дудки, а працівники цього підприємства зібрали у своїх структурних підрозділах постільну білизну.

   «Ми отримали звернення від командира 14 окремої механізованої бригади Олександра Жакуна, що на даний час матраци та подушки є необхідним для військовослужбовців, адже завтра частина бійців відправляється на навчання, що відбуватимуться в умовах, близьких до тих, які є в зоні проведення антитерористичної операції», - повідомив Володимир Кривович. І додав: «Ми знаємо, що ця бригада потребує дуже багато, тому на засіданні правління Фонду було прийнято рішення про виділення 500 тисяч на закупівлю 14-ій омбр найнеобхіднішого. Щоб уникнути непорозумінь та раціонально використовувати кошти, ми вирішили всі питання узгоджувати безпосередньо з керівництвом бригади. Адже на Волині діє декілька координаційних центрів, однак дуже часто доводиться бачити дубляж деяких заявок або ж пропонують нам купити те, в чому немає першочергової потреби».

   Окрім цього, керівник ТзОВ «П’ятидні» Валерій Діброва передав бригаді відремонтований автомобіль «ЗІЛ 131». Автомеханіки його підприємства замінили у вантажівці двигун, коробку передач, паливний бак, а також відремонтували гальмівну систему та електрообладнання.

04.03.2015