Благодійний фонд «Волинь-2014» профінансував виготовлення інформаційний брошурок для волинських рятувальників

   Благодійний фонд «Волинь-2014» продовжує співпрацю з волинськими рятувальниками. Цього разу, благодійники профінансували видання листівок з навчання населення правил безпеки, порядку дій на випадок надзвичайних ситуацій тиражем в 19500 штук.

   Начальник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області Сергій Шмига розповів, що дані листівки призначенні для навчання населення в надзвичайних ситуаціях. «У нас в державі напружена ситуація, тому наші підрозділи навчають громадян, як необхідно діяти в різних нестандартних ситуаціях. З цією метою Благодійний фонд «Волинь-2014» надав нам фінансову допомогу, оплативши друк інформаційних листівок. Вони будуть розповсюджені в Луцьку та районах області в консультаційних пунктах при органах місцевої влади».

   У свою чергу, виконавчий директор Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимир Кривович зазначив, що методичні матеріали Фонд друкує не вперше. Раніше, подібний роздатковий інформаційний матеріал благодійники друкували для військових, які перебувають в зоні АТО.

   Також Благодійним фондом «Волинь-2014» формується книга, в якій будуть висвітлені подвиги загиблих волинських воїнів в зоні проведення антитерористичній операції. 

25.02.2015