Благодійний фонд «Волинь-2014» закупив прикордонникам одяг та техобладнання

   Вишикувані бійці, сучасна автомобільна техніка та родичі прикордонників. Сьогодні на плацу Луцького прикордонного загону урочисто проводжали представників зведеної комендатури на Схід України.

   Охоронцям кордону від вищого керівництва передали два броньовані автомобілі «КрАЗ Кугуар» та позашляховики Volkswagen, які хлопцям вручив начальник Луцького прикордонного загону Олександр Мейко. А перший керівник Луцького прикордонного загону, генерал-лейтенант Аркадій Яворський вручив командиру комендатури бойове знамено загону.

   Вже вкотре допоміг прикордонникам речами та одягом Благодійний фонд «Волинь-2014». Один із його засновників Микола Муравчук передав їм зварювальний конверторний апарат «Дніпро-М» та електроди до нього, насосну станцію AL-KO, 30 камуфльованих костюмів, 98 вологозахисних накидок та 188 нашоломників на загальну суму майже 50 тисяч гривень.

   Микола Муравчук від правління Фонду побажав прикордонникам виконати поставлені завдання та повернутися живими в рідні домівки.

   «Коли ми створювали благодійний фонд, то першим завданням для нас стояло збереження життів наших військовослужбовців. З Луцьким прикордонним загоном ми працюємо фактично від заснування Фонду, з того часу надали допомоги майже на мільйон гривень. Але це просто гроші. За ними стоять ваші життя та здоров’я. Ми й надалі в міру своїх можливостей забезпечуватимемо вас усіма необхідними технічними засобами, одягом та взуттям, для того, щоб  ви могли гідно виконувати поставлені на вас завдання. Коли ви це робите, ми знаємо, що можемо спати спокійно».

 

 

24.02.2015