Українська діаспора Німеччини та волиняни об’єдналися заради перемоги

   Сьогодні в Буянівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Луцького району, де навчається 80 учнів – справжнє свято. Центральна спілка українців у Німеччині передала для потреб навчального закладу 20 парт та 40 стільців. Цю гуманітарну допомогу в Берліні вдалося зібрати за сприяння вихідці з Буянова Людмили Млош, яка нині мешкає в столиці Німеччини.

   «Шкільні меблі – це лише частина зібраного гуманітарного вантажу в Берліні», - розповідає виконавчий директор Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимир Кривович. І продовжив: «Цього тижня наш Фонд продовжив співпрацю з представниками української діаспори в Німеччині. Разом з Центральною спілкою українців в Німеччині та польською організацією «Разом з Україною», нам вдалося привезти в Україну потужний гуманітарний вантаж. Окрім парт та крісел, у вантажівці знаходяться лікарняні ліжка, які будуть розподілені в медичних закладах, які працюють в зоні проведення антитерористичної операції, де є вкрай необхідними. Окрім цього, є багато матраців, інвалідних візків та  медикаментів, а також теплий одяг. Центральна спілка українців в Німеччині – це одна з найпотужніших українських організацій, яка працює відкрито та чесно».

   Заступник директора з навчально-виховної частини Буянівської ЗОШ І-ІІ ступенів Світлана Аврамук подякувала за надану допомогу та зазначила, що потреба в шкільних меблях є завжди, тому що вони зношуються та  потребують оновлення. «Ми раді, що отримали таку допомогу. Дуже добре, що представники української діаспори переживають та піклуються за нас», - сказала вона.

   Центральна спілка українців у Німеччині передала в Україну вантаж за фінансової та логістичної підтримки СП ТзОВ «Модерн-Експо». І разом з цим підприємством започаткували новий благодійний проект для допомоги українським військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції.

   Благодійний фонд «Волинь-2014» дякує за наданий гуманітарний вантаж голові Центральної спілки українців у Німеччині Людмилі Млош, Michael Haacke, волонтеру-куратору Української громади в Берліні Dina Kuzmina, та  волонтерам Frank Rex, Olga Freiter, Genadij Drozdenko.

23.02.2015