У Володимирі-Волинському ярмаркували на благо української армії

   Позитивний приклад вартий наслідування продемонстрували працівники ТзОВ «Волинь-зерно-продукт», коли наприкінці минулого року організували патріотичний ярмарок на підтримку українських військовослужбовців.

   Сьогодні подібний захід відбувся у Володимирі-Волинському, де місцеві громадські активісти організували благодійну акцію ярмарок «Наблизимо перемогу». В Слов’янському парку на розгляд присутніх було презентовану військову техніку, працювала польова кухня, а зі сцени лунали патріотичні пісні у виконанні місцевих аматорських колективів.

   Ярмаркувати на свято завітало чимало місцевих жителів та прилеглих населених пунктів.

   Участь в патріотичному заході взяли також представники Благодійного фонду «Волинь-2014». Один з фундаторів Фонду, керівник ТзОВ «П’ятидні» Валерій Діброва розповів, що працівники його підприємства відремонтували для потреб 14 ОМБР автомобіль ЗІЛ-131, а благодійники передали медичні препарати, засоби гігієни, теплий одяг та продукти харчування.

   За словами організаторів благодійної акції, всі зібрані кошти підуть на підтримку місцевої 14 окремої механізованої бригади. 

 

15.02.2015