Благодійний фонд «Волинь-2014» передав Луцькому гарнізонному військовому госпіталю ліки та медичні препарати

   Ліки та медичні препарати на загальну суму понад 130 тисяч гривень передав для потреб Луцького гарнізонного військового госпіталю Благодійний фонд «Волинь-2014».

   За словами виконавчого директора Фонду Володимира Кривовича, благодійну допомогу медичному закладу передали настоятель та прихожани Української Греко-Католицької Церкви св. Володимира з міста Ганновер та громада українців Нижньої Саксонії.

   «Благодійний фонд «Волинь-2014» вже повноцінно вийшов на міжнародний рівень. У нас налагодженні прямі контакти з діаспорою в Польщі, Німеччині та Франції, де безпосередньо формуються вантажі, які потрібні нашим військовим на передовій. Вчора ми отримали з Ганновера десять тонн гуманітарної допомоги і вже сьогодні передаємо частину медобладнання Луцькому військовому госпіталю. Українці в Ганновері проводили благодійний концерт, зібрали кошти та закупили усе необхідне медичне обладнання та медикаменти, яке попередньо узгодили з керівництвом Луцького медзакладу. Здебільшого це: кровоспинні препарати, милиці, дороговартісні антибіотики та медичне устаткування», - зауважив Володимир Кривович.

   Головний лікар Луцького гарнізонного військового госпіталю Олександр Хоменко подякував благодійникам за надану допомогу та зазначив, що всі ліки та препарати будуть хорошою добавкою для того, що медустанова зараз має.

13.02.2015