Луцький прикордонний загін отримав від благодійників зимове взуття та каремати

   188 пар зимових берців та 110 карематів сьогодні вручив Благодійний фонд «Волинь-2014» Луцькому прикордонному загону. Захід відбувся на плацу військової частини, де базуються захисники державного кордону.

   Фундатор Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимир Цибульський, який передав цінності прикордонникам, подякував їм за зусилля та героїзм, які вони проявляють під час захисту кордонів нашої Батьківщини.

   «Поки біда не пішла з нашої землі і є серйозні виклики та загрози, Благодійний фонд «Волинь-2014» надає допомогу всім учасникам антитерористичної операції: військовим частинам, військовослужбовцям та їх сім’ям, пораненим бійцям», - зазначив він.

   Сьогоднішня матеріальна допомога не перша для представників Луцького прикордонного загону. Чергова місія з підтримки. Командир завернувся за допомогою і ми відгукнулися. За дорученням правління передаю вам берци та каремати на загальну суму понад 90 тисяч гривень. Впевнений, що ця допомога буде вам слугувати.

   Начальник Луцького прикордонного загону Олександр Мейко повідомив, що очолювана ним частина тісно співпрацює з Благодійним фондом «Волинь-2014». «Ми вивчаємо свої потреби, а далі, що не можемо забезпечити особисто, просимо допомоги у Фонду. Найближчим часом наші бійці відправляються в зону проведення антитерористичної операції, тому нинішня допомога є вкрай важливою для нас. Благодійники сповна забезпечили наше прохання».

   Втім, за словами Олександра Мейка, прикордонникам ще не вистачає пиломатеріалів, скоб та поліетилену для облаштування опорних пунктів, бліндажів та траншей. 

 

 

 

 

 

05.02.2015