Міжнародні партнери

 

Програма “Разом з Україною” організована як систематична, що базується на широкій партнерській співпраці і головною діяльністю є надання допомоги Україні та українцям у теперішній кризовій ситуації.

Програма, перш за все призначена для осіб, постраждалих в результаті воєнного конфлікту (безпосередньо чи опосередковано) та економічної кризи на Україні. Серед цільової групи гуманітарної допомоги та підтримки є родини, діти, біженці та цивільні особи, які проживають на території, захопленої війною, а також і поранені солдати. Підтримка та допомога з метою економічного розвитку також буде скерована до українських підприємців.

Центральна Спілка Українців в Німеччині (ЦСУН) проводить культурні заходи та об’єднує навколо своєї діяльності значну кількість українців, плекає ідейну єдність українців в Німеччині; працює для добра українського народу, сприяє соціальній інтеграції громадян України в німецьке суспільство.

 

Мета діяльності Фундації Духовної Культури Пограниччя – популяризація культурної цінності пограниччя, збереження автентичних традицій, пробудження й поглиблення зацікавленості соціально-історичною ситуацією прикордонних районів, котрі зараз переживають некращі часи. Колись були переферією Польщі, а тепер стали окраїною Європейського Союзу. Люди у Фундації Духовної Культури Пограниччя переконані, що правильне сприйняття феномену пограниччя, його сутності, можливе через діяльність місцевих громадських ініціатив, що працюють над подоланням негативних наслідків історичного поділу. Своїми діями Фундація намагається показати, що позитивний досвід прикордонного співробітництва – це спосіб подолати “залізну завісу”. А, отже, профілактика подібних “завіс” на околицях ЄС.