Благодійний фонд «Волинь-2014» передав для потреб 72 ОМБР автомобіль УАЗ 31512 (відео)

   Благодійний фонд «Волинь-2014» передав для потреб 72 окремої механізованої бригади автомобіль УАЗ 31512. Транспортний засіб безпосередньо на передову доставив працівник Фонду Ігор Лещенко. Ключі від машини він вручив в день створення частини заступнику командира першого батальйону уродженцю села Куснище Любомльського району майору Роману Романюку, в якого цього ж дня також був день народження.  

   Нагадаємо, раніше Благодійний фонд «Волинь-2014» передав для 72 ОМБР позашляховик Mitsubishi Pajero. Цього разу військовослужбовці просили автівку, яка була б недорогою в обслуговуванні. Благодійники їх прохання задовільнили. Автівку надало підприємство «КАМАЗ-АГРО».

   Разом з машиною, фундатори відправили на передову книги-розмальовки про історію Волині для дітей Волноваського району, а також м’які іграшки, які бійці даної бригади передали в дитячий садочок населеного пункту, де розташований підрозділ. Крім того, Ігор Лещенко на передову завіз передачі для волинських військових, мобілізованих з волинського підприємства «СКФ Україна», які вже не один місяць виконують бойові завдання в зоні АТО.

   
Під час спілкування, керівництвом військового підрозділу було окреслено низку проблемних питань, які потребують негайного вирішення для якісного виконання завдань військової служби на передовій. Зокрема, вони просили сприяння у придбанні акумуляторів, запчастин для потужної техніки, іншого ремонтного обладнання та шоломофонів.

   За словами Ігоря Лещенка, морально-бойовий дух наших військових на передовій вражає. В складних умовах вони готові до виконання покладених бойових завдань, незважаючи на те, що в зоні проведення антитерористичної операції, перебувають майже рік.

   Благодійників вразило, що комбат такого потужного підрозділу постійно перебуває під обстрілами в звичайній металевій касці радянського зразка, а військовослужбовці не в повному обсязі забезпеченні зимовою формою встановленого зразка. І це, наголошуємо, діючий підрозділ Збройних сил України, який перебуває на передовій майже рік.    

   Перебуваючи на Сході, також відбулася робоча зустріч з головою Волноваської райдержадміністрації Валерієм Лубінцем, де обговорено проблемні питання функціонування органів місцевої влади в умовах неоголошеної війни.

   Довідково: станом на січень 2015 року зона обслуговування Волноваського району за своїми розмірами становить територію Хмельницької області, а голова місцевої адміністрації навіть не має службового транспортного засобу. В даному районі тільки офіційно нараховується понад 50 тисяч переселенців.

   В той час, як на Донбасі війна, за двісті кілометрів у Дніпропетровську святкова атмосфера, мільйони вогнів та феєричне шоу, які на власні очі бачив представник Фонду. А на Волині в той час, з метою економії, в населених пунктах відключають світло…

  

21.01.2015