Волинські благодійники допомогли родині хворого військовослужбовця

   В день Хрещення Господнього представники Благодійного фонду «Волинь-2014» відвідали родину військовослужбовця Віталія Гарбара з Ковеля. Разом з дружиною Наталією вони в «бараці», бо квартирою це назвати не можна, виховують чотирьох дітей від одного місяця до 10 років.

   5 серпня 2014 року Віталія призвали на службу в одну з частин Львівської області, а вже наприкінці жовтня відправили у зону проведення антитерористичної операції. На початку грудня в бійця різко піднялась температура. Як виявилось пізніше, Віталій «заробив» цукровий діабет. Він почав швидко втрачати вагу тіла. При зрості 180 сантиметрів, важив 38 кілограмів.

   Нині чоловік перебуває на лікуванні у Львові в Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. Вже «набрав» 20 кілограмів. На Водохреща його відпустили на три дні додому. Сьогодні ввечері Віталій  повинен повернутися у військову частину, а опісля - в госпіталь.

   Приїзду благодійників родина Гарбарів зраділа, адже окрім них та волонтерів, їм практично ніхто не допомагає. Місцева влада виділила дрова для опалення приміщення та пообіцяла земельну ділянку.

   Благодійний фонд «Волинь-2014» надав Гарбарам матеріальну допомогу та привіз крупи, олію, макарони, чай, фрукти, солодощі, печиво, ковбасні вироби, дитяче харчування, памперси та дитячий одяг. До цієї благодійної акції долучились ТМ «Дмитрук», ДП «Універсал-Луцьк», а також Віктор Михальчук, Геннадій Боровський та родини Свирида та Бірав-Стащук.

   

 

 

 

 

19.01.2015