Благодійний фонд «Волинь-2014» виділив понад 180 тисяч гривень на придбання двох квартир Луцьким прикордонникам

   31 жовтня поточного року на адресу Благодійної організації «Благодійний фонд «Волинь-2014» надійшов лист від голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика з проханням виділити матеріальну допомогу на придбання двох однокімнатних квартир у місті Луцьку важко пораненим військовослужбовцям Луцького прикордонного загону старшому лейтенанту Павлу Гаврилюку та капітану Веніаміну Файчуку.

      В останній день липня 23-річний Павло на одному з прикордонних пунктів потрапив під мінометний обстріл. На хлопця впала плита зруйнованого приміщення, внаслідок чого постраждала ліва частина тулуба. Він отримав множинні поранення кінцівок, складний перелом лівої руки. Нині Павло має проблеми із нирками, легенями та рукою, він потребує тривалого лікування. Повернути хлопця до нормального життя взялися столичні медики з Головного військового клінічного госпіталю.

   У свою чергу, захисник державного кордону України Веніамін Файчук 18 липня отримав важке мінно-вибухове та вогнепальне поранення на контрольно-пропускному пункті Маринівка Донецької області. При наданні першої невідкладної допомозі хлопцю видалили нирку, селезінку та частину підшлункової залози. Нині він на лікуванні в одній із провідних клінік Ізраїлю.

   Сьогодні під час засідання правління Благодійного фонду «Волинь-2014» меценати прийняли рішення задовольнити прохання голови Волинської облдержадміністрації та виділити 183,8 тисяч гривень на придбання двох однокімнатних квартир Луцьким прикордонникам. 

02.12.2014